Elexbet QR Kod İle Yatırım Nasıldır?

Elexbet QR Kod hizmeti son zamanlarda kullanış periyodu bakımından hızlıca yükselen yöntemlerden biri olarak göze çarpmaktadır. Bilhassa modern ödeme ve transfer koşullarına en yakın sistem olarak belirtilen QR Kod ile kullanıcılar artık hem hızlı hem de gayet güvenli şartlar altında transferlerini sağlamaktadır. Kurulduğu günden itibaren kendisini her açıdan son derece geliştiren ve güncellemeye devam eden Elexbet, QR Kod hizmeti ile artık sadece telefon numarası kullanarak transfer imkanı sunuyor. Hem yatırım sırasında hem de çekim yaparken gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu opsiyon sayesinde artık zamandan daha çok tasarruf ediyorsunuz.

Elexbet QR Kod Avantajları Nelerdir?

Elexbet QR Kod avantajları diğer yatırım ve çekim seçeneklerinden genel bağlamda daha çoktur. Bunun temel sebebi ise ilk defaya mahsus olarak bilgilerinizi girdikten/tanımladıktan sonra yaptığınız transferlerde sadece telefon numaranızı kullanıyor olmanızdır. Bu size gereksiz işlem zahmetinden kurtulma fırsatı sunmaktadır. Bunun devamında banka fark etmeksizin her Atm üzerinden çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece telefonunuza gelen bir kod ile gereksinimlerin tamamını karşılamış olursunuz. Bunların hepsine rağmen diğer işlemlerden biraz daha uzun sürer. Bunun temel sebebi de hem kullanıcı hem de site güvenliğinin maksimum düzeyde tutulmaya çalışılmasıdır. Gönderilmiş olan bu kodu bir kenara not edin daha sonrasında sitenin finans portföyüne giriş yaparak buradan QR Kod uygulamasını seçin ve tutar kısmına ne kadarlık transfer yapmışsınız onu yazıp onaylayın. Karşınıza açılan yeni pencerede ise SMS kodunu girip son işlem olarak yine onay butonuna tıklayın böylece QR Kod transferinizi kimlik bilgilerinizi koruyarak güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Elexbet QR Kod Hangi Bankaya Ait?

Elexbet QR Kod ile yapılan transferler banka gözetilmesizin gerçekleştirilebiliyorken, kurucu banka olarak Garanti Bankası gösterilir. Geçtiğimiz dönemde çıkardığı bu servis sayesinde hem canlı bahis sektöründe hem de diğer transfer gereksinimi duyan işlerde yüksek derecede kolaylık sağlayan QR Kod, ilerleyen dönemlerde de en çok tercih edilen transfer şekillerinden biri olma ünvanlını koruyacak gibi gözüküyor. Elexbet QR Kod ile her daim para yatırın, katlayarak çekin!

Bir cevap yazın